خرید پارتیشن صنعتی

پارتیشن صنعتی این روزها به یکی از مهم‌ترین روش های تفکیک فضا در کارخانه ها و سایر فضاهای صنعتی تبدیل شده است. شیشکس با سال ها تجربه در زمینه تولید و اجرای انواع پارتیشن صنعتی، در تمام مراحل خرید در کنار شماست.

شیشه هوشمند

تماس با شیشکس

برای مشاوره، کارشناسی و خرید پارتیشن صنعتی با ما تماس بگیرید.

پارتیشن صنعتی

بازدید و کارشناسی رایگان

کارشناسان ما در اسرع وقت از محل شما بازدید و جهت طراحی، فضای شما را آنالیز می‌کنند.

نصب سریع پارتیشن صنعتی

طراحی و تولید پارتیشن

بعد از انتخاب شما از میان طرح‌های پیشنهادی طراحان ما، سفارش شما وارد مرحله تولید می‌شود.

پارتیشن صنعتی شیشه ای

پیاده‌سازی و اجرا

پروژه شما توسط تیم حرفه‌ای و مجرب شیشکس در کوتاه‌ترین زمان، نصب و اجرا خواهد شد.

 

پارتیشن صنعتی چیست؟

ویژگی های مثبت و فراوان پارتیشن ها باعث شده است که ادارات و شرکت ها به دنبال پارتیشن برای جداسازی فضای داخلی خود بروند. پارتیشن ها به دلیل حجم کمی که دارند، فضای کمی از فضای داخلی را اشغال می‌کنند. همچنین در زیباسازی محیط نیز تاثیرگذار هستند. پارتیشن ها انواع مختلفی دارند که شما می توانید بنا به هدفی که از استفاده از پارتیشن دارید از نوع پارتیشن مورد نظر خود استفاده کنید.

یکی از انواع پارتیشن، پارتیشن صنعتی است. این نوع پارتیشن در کارخانه ها و مکان های صنعتی به کار می رود. به طور معمول هدف کارخانه ها از استفاده از پارتیشن صنعتی این است که فضا را تفکیک کنند و بخش بندی داشته باشند. همچنین با استفاده از پارتیشن صنعتی محیطی برای کارگران ایجاد کنند تا بتوانند به راحتی در آن محیط کار کنند و به این طریق امنیت آنان نیز افزایش پیدا کند. علاوه بر این موضوع استفاده از پارتیشن ها می تواند، عبور و مرور کارگران بین بخش های مختلف را تسهیل کند. در ادامه به پارتیشن صتعتی، انواع پارتیشن صنعتی، پارتیشن فلزی صنعتی و قیمت پارتیشن صنعتی خواهیم پرداخت.

 انواع پارتیشن صنعتی از نظر نوع متریال به کار رفته در آن چیست؟

پارتیشن فلزی صنعتی از نظر نوع متریالی که در آن به کار می رود، به انواع مختلفی تقسیم می شود. برخی از پارتیشن های صنعتی از پنل های آلومینیومی ساخته می شوند و برخی دیگر از پنل های شیشه ای که به اصظلاح به آن ها شیشه پارتیشن گفته می‌شود ساخته می‌شوند. علاوه بر این جنس پنل های پارتیشن می‌تواند از چیزهای دیگر نیز باشد. منظور ما در این جا از پارتیشن فلزی صنعتی پارتیشنی است که از پنل شیشه ای ساخته شده است و پروفیل پارتیشن فلزی است. پروفیل ها در پارتیشن نقش پشتیبان و ستون های پارتیشن را ایفا می کنند و به طور معمول هم جنس پروفیل های پارتیشن صنعتی از آلومینیوم است.

 همان طور که در مقدمه گفته شد در پارتیشن هایی که در اماکن مسکونی، اداری و تجاری استفاده می شود، زیبایی اهمیت بسیاری دارد. اما همان طور که می توان حدس زد در کارخانه ها و خط تولید امنیت و مسائل دیگر نسبت به زیبایی ارجحیت دارد.

از پارتیشن صنعتی در کارخانه ها به چه منظوری استفاده می شود؟

پارتیشن صنعتی در محیط تولیدی استفاده های زیادی دارد که در ادامه به تعدادی از این کاربردها خواهیم پرداخت:

به چه دلیلی از پارتیشن صنعتی در محیط کارخانه استفاده می شود؟

یکی از مشکلاتی که در کارخانه وجود دارد این است که در کارخانه ها به طور مرتب ماشین های نیمه سنگین حرکت می کنند و مواد مختلفی را جابه جا می کنند، این موضوع خطرات بسیاری برای کارگرانی که در اطراف این مسیرها کار می کنند ایجاد می کند. این امر باعث می شود که مدیران کارخانه ها به این فکر بیافتند که مسیری برای عبور و مرور مواد ایجاد کنند که خطری متوجه کارگران نباشد. بهترین راهکار برای حل این مشکل پارتیشن صنعتی است. در واقع یکی از دلایل استفاده از پارتیشن صنعتی ایجاد مسیری برای عبور و مرور و ورود و خروج تجهیزات صتعنی مثل تجهیزات الکتریکی، روشنایی، کانال ها و تاسیسات است.

در زمینه پارتیشن صنعتی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

در کارخانه ها ممکن است خطرات بسیاری کارگران را تهدید کند. کارخانه ها باید با اندیشیدن به تمهیداتی از رخ دادن خطرات جلوگیری کنند. کارگران نیز با احتیاط و رعایت نکات ایمنی با خطرات مقابله کنند. در زمینه پارتیشن صنعتی نیز نکاتی وجود دارد که با دقت و اهمیت به نکات ایمنی می توان از اتفافات خطرناک جلوگیری کرد. از آن جایی که محافظ پارتیشن ها از فلز است باید مراقب اتصال کابل های فشار قوی با پارتیشن بود، زیرا در صورت اتصال کابل برق قوی با پارتیشن صنعتی ممکن است آتش سوزی و مرگ اتفاق بیافتد.

قیمت پارتیشن صنعتی به چه میزان است؟

مهم ترین نکته در تعیین قیمت پارتیشن ها متراژ است اما همان طور که گفتیم، پارتیشن های صنعتی انواع مختلفی دارند و بسته به این که شما از آن در چه محیطی و با چه هدفی استفاده می کنید، نوع پارتیشن متفاوت می شود و به همین نسبت قیمت پارتیشن صنعتی نیز تغییر پیدا می کند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت پارتیشن صنعتی با ما تماس بگیرید و در زمینه انتخاب پارتیشن از متخصصان ما مشاوره بگیرید. بی گمان متخصصان ما که دانش و مهارت بالایی در زمینه انواع پارتیشن صنعتی دارند، شما را برای گرفتن بهترین تصمیم راهنمایی می‌کنند.

call
call