سفارش پارتیشن طرح دار

یکی از نکات قابل توجه در انتخاب پارتیشن، علاوه بر کاربری آن بحث زیبایی است که در ادامه با معرفی پارتیشن های طرح دار توضیحات مفیدی را به شما ارائه خواهیم کرد. شما می‌توانید پارتیشن طرح دار را با طرح دلخواه خود سفارش دهید. اجرای طرح دلخواه شما بر روی تمامی مدل های پارتیشن شیشه ای شیشکس امکان‌پذیر است.

پارتیشن طرح دار

تماس با شیشکس

برای مشاوره، کارشناسی خرید پارتیشن طرح دار با ما تماس بگیرید.

پارتیشن طرح دار

بازدید و کارشناسی رایگان

کارشناسان ما در اسرع وقت از محل شما بازدید و جهت طراحی، فضای شما را آنالیز می‌کنند.

پارتیشن طرح دار

طراحی و تولید پارتیشن

بعد از انتخاب شما از میان طرح‌های پیشنهادی طراحان ما، سفارش شما وارد مرحله تولید می‌شود.

شیشه لاکوبل و لمینیت

پیاده‌سازی و اجرا

پروژه شما توسط تیم حرفه‌ای و مجرب شیشکس در کوتاه‌ترین زمان، نصب و اجرا خواهد شد.

 

امروزه هر زمانی که صحبت از تقسیم بندی فضای داخلی با هر کاربرد مسکونی، اداری و تجاری و … به میان می آید، پارتیشن به عنوان یکی از اولین و بهترین گزینه‌ها مطرح می شود. دلیل انتخاب پارتیشن هم این است که پارتیشن در مقایسه با انتخاب های بدیل برای تفکیک فضای داخلی ویژگی های بسیار زیادی دارد. فضای زیادی از محیط اشغال نمی کند و آسان و سریع نصب می شود.

علاوه بر موضوع کاربرد پارتیشن، در فضای مسکونی، اداری و تجاری بحث زیبایی هم در این قبیل مسائل مطرح است. از آن‌جایی که پارتیشن ها نمای فضای داخلی را شکل می دهند این که از چه پارتیشنی با چه طرحی استفاده شود اهمیت پیدا می‌کند. استفاده از پارتیشن طرح دار یکی از بهترین انتخاب ها در این مورد است. در ادامه به پارتیشن های طرح دار و به طور دقیق‌تر به پارتیشن های شیشه ای طرح دار خواهیم پرداخت.

استفاده از پارتیشن شیشه ای چه تاثیری در زیباسازی محیط دارد؟

با توجه به این که در حال حاضر در معماری داخلی از شیشه استفاده بسیاری می شود، استفاده از پارتیشن شیشه ای باعث مدرن تر و زیباتر شدن محیط می شود. از طرف دیگر با توجه به اینکه شیشه پارتیشن نور را از خود عبور می دهد در صورت استفاده از شیشه شما می توانید، فضای روشن تر و درخشان تری داشته باشید و همین موضوع سبب می شود که فضا بزرگ تر نیز دیده شود. علاوه بر این می‌توان طرح های مورد نظر را در بر روی پارتیشن ایجاد کرد.

آیا می توان بر روی پارتیشن های شیشه ای طرح های متنوع ایجاد کرد؟

یکی از ویژگی های پارتیشن شیشه ای این است که در زمینه رنگ و طراحی بسیار منعطف است و می توان شیشه پارتیشن را به صورت طرح دار استفاده کرد. در پارتیشن های شیشه ای از انواع مختلفی از شیشه استفاده می شود که از آن ها می توان به شیشه لاکوبل، شیشه لمینت و شیشه لاکوبل اشاره کرد که در هر کدام از این شیشه ها امکان ایجاد طرح های متنوع وجود دارد. اجرای طرح های مختلف بر روی شیشه سکوریت از طریق سندبلاست نیز انجام می شود که همین موضوع باعث زیبایی هر چه  بیشتر پارتیشن شیشه ای طرح دار به خصوص در مدل های پارتیشن فریم لس می شود. در شیشه لاکوبل نیز می توان از طرح ها و رنگ های مختلف استفاده کرد. شیشه لاکوبل به شیشه ای گفته می شود که در طی فرآیند رنگ شدن از یک طرف به یک شیشه رنگی پوشش تبدیل می شود.

انواع پارتیشن طرح دار چیست؟

شیشه پارتیشن را می‌توان با روش های مختلفی طرح دار کرد، اما دو روش اصلی برای ساخت پارتیشن شیشه ای طرح دار وجود دارد:

هزینه استیکر پارتیشن از نسبت به پارتیشن سندبلاست پایین تر است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که قصد خرید پارتیشن اداری ارزان را دارید از پارتیشن طرح دار با استیکر استفاده کنید.

منظور از پارتیشن طرح دار سندبلاست چیست؟

سندبلاست عملی است که می توان طرح های مختلف بر روی شیشه ایجاد کرد. برای ساختن پارتیشن طرح دار شیشه ای نیاز به شیشه خاصی نیست و روی هر شیشه ای می توان عمل سندبلاست کردن را انجام داد. با پارتیشن طرح داری که روی آن عمل سندبلاست انجام شده است، شما می توانید، پارتیشن هایی با لوگو و طرح خاص داشته باشید. شیشه سندبلاست از نظر طرح پذیری شبیه به شیشه های چاپی است.

استفاده از شیشه رنگی در پارتیشن چه مزیتی دارد؟

همان طور که در بخش های قبلی نیز گفته شد، یکی از ویژگی های پارتیشن شیشه ای این است که از نظر طراحی بسیار منعطف است و می توان طرح های گوناگونی را بر روی آن اجرا و پیاده‌سازی کرد. شیشه پارتیشن رنگی نیز برای تفکیک فضا در محیط اداری و زیباسازی کاربرد بسیار زیادی دارد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای رنگی در فضای اداری باعث می‌شود که روحیه و نشاط کاری کارکنان افزایش پیدا کند. در تولید و ساخت شیشه پارتیشن اداری رنگی می‌توان از طرح ها و رنگ های مختلفی استفاده کرد. نکته ای که در این زمینه باید به آن توجه کرد این است که طراحی مناسب پارتیشن طرح دار کاری تخصصی است و پارتیشن طرح دار را باید متناسب و هماهنگ با رنگ محیط اطراف اداره و شرکت انتخاب و نصب کرد. همچنین می توان آن را در ترکیب‌بندی‌های متنوع انتخاب کرد تا محیط کاری تنوع و جذابیت بالایی پیدا کند و کار کردن در این فضا بیش از پیش دلپذیر شود. البته این ساده ترین موضوع در این زمینه است و در طراحی پارتیشن اداری طرح دار برای فضای داخلی نکات پیچیده تری نیز وجود دارد.

همان طور که در توضیحات دیدید، پارتیشن طرح دار انواع مختلفی دارد و هر کدام از انواع پارتیشن طرح دار ویژگی های خاص خود را دارند و همین موضوع  باعث می شود که در شما این نگرانی ایجاد شود که چگونه می توان به بهترین انتخاب رسید. پیشنهاد ما برای حل این نگرانی این است که شما می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار دهند و با توجه به تجربه و دانشی که در این خصوص دارند و با توجه به اهدافی که در زمینه پارتیشن طرح دار در ذهن دارید، شما را به سمت بهترین انتخاب هدایت کنند.


call
call