خرید پارتیشن لوکس

شیشکس به عنوان تولیدکننده انواع پارتیشن شیشه ای لوکس ایتالیایی در تمام مراحل انتخاب، خرید و اجرای پارتیشن لوکس در کنار شماست.

پارتیشن لوکس

تماس با شیشکس

برای مشاوره، کارشناسی و خرید پارتیشن اداری لوکس با ما تماس بگیرید.

پارتیشن لوکس

بازدید و کارشناسی رایگان

کارشناسان ما در اسرع وقت از محل شما بازدید و جهت طراحی، فضای شما را آنالیز می‌کنند.

نصب سریع پارتیشن اداری لوکس

طراحی و تولید پارتیشن

بعد از انتخاب شما از میان طرح‌های پیشنهادی طراحان ما، سفارش شما وارد مرحله تولید می‌شود.

شیشه لاکوبل و لمینیت

پیاده‌سازی و اجرا

پروژه شما توسط تیم حرفه‌ای و مجرب شیشکس در کوتاه‌ترین زمان، نصب و اجرا خواهد شد.

 

امروزه کمتر فضای مدرنی را می‌توان یافت که در آن از پارتیشن های شیشه ای استفاده نشده باشد. در این مقاله قصد داریم به شما اطلاعاتی مفید برای انتخاب و خرید یک پارتیشن لوکس ارائه کنیم. همچنین می‌توانید عکس هایی از انواع پارتیشن لوکس را مشاهده کنید.

پارتیشن از نظر معنای لغوی به معنای تقسیم بندی کردن است و از نظر اصطلاحی در معماری داخلی و دکوراسیون به معنای تفکیک فضای داخلی است که از پارتیشن می توان برای تفکیک فضاهای دخلی مختلف نظیر مسکونی، اداری، تجاری و … استفاده کرد. پارتیشن کاربردهای مختلفی دارد و بر اساس این که چه هدفی از پارتیشن مدنظر است و در چه فضایی پیاده سازی و نصب پارتیشن انجام خواهد شد می توان نسبت به انتخاب یک پارتیشن مناسب اقدام کرد.

همان طور که می دانید اصلی­ ترین دلیل استفاده از پارتیشن تقسیم بندی فضا است، اما پارتیشن ها علاوه بر این منظور، مورد استفاده دیگری نیز دارند و آن نیز زیباسازی فضا است. وقتی صحبت از پارتیشن لوکس می‌شود بدون شک یمی از اصلی ترین انتخاب ها پارتیشن شیشه ای است. امروزه از پارتیشن لوکس برای ایجاد فضایی دل نشین و زیبا استفاده می شود. به عنوان مثال اگر قصد داشته باشیم که در برابر مهمانان اداری و مهمانان ویژه خود فضایی شیک و زیبا به وجود بیاوریم، استفاده از یک پارتیشن لوکس اهمیت زیادی دارد.

پارتیشن لوکس نیز مانند پارتیشن اداری مدرن و دیگر پارتیشن ها انواع و دسته بندی های مخصوص به خود را دارد. پارتیشن های لوکس در ترکیب بندی رنگ، متریال، طرح، ارتفاع با یک دیگر متفاوت هستند. از پارتیشن لوکس را می توان در فضاهای دیگری نظیر هتل ها و رستوران ها نیز استفاده کرد.

استفاده از پارتیشن چه مزیت هایی دارد؟

پیش از متداول شدن استفاده از پارتیشن در معماری داخلی، برای تفکیک مجدد فضای داخلی ساختمان ها اعم از اداری و مسکونی دیوارکشی و بنایی صورت می گرفت. ناگفته پیدا است که این اقدام چه هزینه های مختلفی ایجاد می کرد. علاوه بر هزینه های مالی بسیار زیادی که دیوارکشی و بنایی مجدد در فضای اداری به عمل می آورد، این اقدام دارای هرینه های زمانی نیز بود زیرا ممکن بود بنایی هفته ها به طول بیانجامد. پارتیشن ها به همه این هزینه ها پایان دادند. امروزه می توان با پارتیشن از هزینه های مالی روش قبلی رهایی جست. همین طور پارتیشن در زمانی بسیار کوتاه نصب می شود.

ویژگی دیگر پارتیشن های لوکس این است که پارتیشن ها فضای داخلی را مدرن تر و زیباتر می کند که همین موضوع می تواند تاثیر بسیار مناسبی در فضاهای اداری برای جذب مشتری و ایجاد روحیه مناسب در کارکنان بکند. افزون بر این که شما می توانید از پارتیشن لوکس نیز استفاده کنید که زیبایی معمول پارتیشن ها را دو چندان می کند.

پارتیشن لوکس چه انواعی دارد؟

همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، پارتیشن لوکس به انواع مختلفی از نظر تعداد جداره، متریال، سایز و … تقسیم می شود. در ادامه به انواع پارتیشن لوکس از نظر تعداد جداره می پردازیم:

پارتیشن لوکس تک جداره

پارتیشن لوکس تک جداره از یک ورق شیشه یا متریال های دیگر ساخته می شود. این نوع از پارتیشن لوکس سبک تر است و به این دلیل که از تنها یک ورقه ساخته می شود، ارزان تر نیز هست. اما این نوع از پارتیشن لوکس عایق حرارتی نیست و همین طور از عبور صدا نیز جلوگیری نمی کند.

پارتیشن لوکس دوجداره

پارتیشن لوکس دوجداره نوع دیگری از پارتیشن لوکس است.  این نوع از پارتیشن لوکس از دو ورق شیشه با متریال های دیگر ساخته می شود، البته در بین این دو ورق فضای خالی وجود دارد. پارتیشن لوکس دوجداره سنگین تر است و نسبت به پارتیشن لوکس تک جداره از آن جایی که از دو ورق ساخته شده است، گران تر است.

ویژگی این نوع از پارتیشن این است که عایق حرارتی است و سرما و گرما را از خود عبور نمی دهد و همین موضوع می تواند از هزینه های دیگر نظیر هزینه های مربوط به انرژی بکاهد. ویژگی دیگر درباره این نوع از پارتیشن لوکس این است که از عبور صدا جلوگیری می کند و این موضوع می تواند برای یک فضای اداری بسیار با اهمیت باشد و این نوع از پارتیشن را گزینه مناسبی برای استفاده به عنوان پارتیشن اداری می کند.

پارتیشن شیشه ای لوکس چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که  در قسمت قبلی گفتیم، پارتیشن لوکس علاوه بر تعداد جداره از نظر متریال هم به شیشه ای و ام دی افی و … تقسیم می شود. در این قسمت سعی داریم درباره ویژگی های پارتیشن لوکس شیشه ای سخن بگوییم.

یکی دیگر از مسائلی که فضاهای اداری با آن مواجه هستند، استفاده بهینه از انرژی وکاهش هزینه های مربوط به آن است. ویژگی پارتیشن لوکس شیشه ای نسبت به دیگر متریال ها این است که نور را از خود عبور می دهد و همین موضوع سبب می شود که دیگر نیازی به نور پردازی در بخش های مختلف نداشته باشید. همچنین پارتیشن های شیشه ای به فضای اداری جلوه ای شیک و مدرن می دهند و کار کردن در این فضا را برای کارکنان لذت بخش تر می کنند. البته پارتیشن شیشه ای نیز انواع مختلفی دارد و شما می توانید بنابر مقصود خود از شیشه های مات، نیمه مات و شفاف استفاده کنید. امکان سفارش پارتیشن شیشه ای رنگی نیز برای تمامی محصولات شیشکس وجود دارد.

استفاده از پارتیشن لوکس در فضاهای مسکونی چه مزیت هایی دارد؟

شاید تا به امروز برای شما پیش آمده باشد که بخواهید برای محیط بازی کودک خود یا مواردی از این قبیل به این فکر افتاده باشید که فضای جدیدی در خانه خود ایجاد کنید و در این زمینه به راه حل های مختلفی اندیشیده باشید که موجب زیبایی بیشتر خانه شما نیز بشود.

استفاده از پارتیشن لوکس در فضای مسکونی نیز مزایای فراوانی دارد. برخی از خانه ها هستند که بسیار کوچک هستند و گزینه های دیگری به جز استفاده از پارتیشن ممکن است فضای بسیاری از خانه بگیرد و فضای خانه را کوچک می کند در چنین شرایطی شما می توانید از پارتیشن استفاده کنید.

البته در فضاهای بزرگتر نیز امکان این وجود دارد که بخواهید، فضایی در خانه برای نشیمن یا منظوری دیگر ایجاد کنید که این کار با پارتیشن به راحتی انجام میود.و برای آن که علاوه بر تفکیک فضای خانه به زیبایی آن نیز بیافزایید می توانید از پارتیشن لوکس استفاده کنید. پارتیشن لوکس به این منظور رنگ بندی ها و طرح های مختلفی دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه و فضای داخلی خود از آن ها استفاده کنید. شما می توانید در این زمینه با ما تماس بگیرید و در زمینه انتخاب پارتیشن لوکس مورد نظر خود از ما مشاوره بگیرید. متخصصین ما با توجه به دانش، مهارت و تجربه ای که در زمینه طراحی و نصب انواع پارتیشن ها دارند می توانند در این زمینه بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

استفاده از پارتیشن لوکس اداری چه مزایایی دارد؟

یکی دیگر از فضاهایی که پارتیشن لوکس در آن استفاده می شود، فضای اداری است.پارتیشن اداری لوکس می‌تواند حس خوبی در محیط کار ایجاد کرده و برروی مشتریان نیز اثرگذار باشد. در بسیاری از فضاهای اداری به دلیل مراجعه بسیار مشتریان و مهمانان ویژه، ایجاد یک چهره مطلوب از فضای کاری و اداری دغدغه بسیار مهمی است که صاحب کسب و کاران مختلف به آن می اندیشند. پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از پارتیشن لوکس است که بسیار سریع انجام می شود. مدت زمانی که نصب پارتیشن ها به طول می انجامد برای محیط های کوچک ۱ روز و برای محیط های بزرگ ۲ تا ۳ روز است.

علاوه بر این پارتیشن لوکس می تواند هدف شما برای ایجاد یک چهره مناسب برای محیط اداری را بر آورده کند. شما می توانید در این زمینه با ما تماس بگیرید و در زمینه انتخاب پارتیشن اداری لوکس مورد نظر خود از ما مشاوره بگیرید. متخصصان ما با توجه به دانش و مهارت و تجربه ای که در زمینه طراحی و نصب انواع پارتیشن ها دارند می توانند در این زمینه بهترین اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

نصب و اجرای پارتیشن لوکس چگونه است؟

پیاده سازی انواع جدید پارتیشن لوکس نیاز به تخصص دارد و کار هر شخصی نیست و برای طراحی آن باید به دنبال کسی رفت که مهارت و دانش کافی را در این زمینه داشته باشد و بتواند با تجربه ای که در طول سالیان تجربه طراحی پارتیشن لوکس گذرانده است، برای فضای مورد نظر پارتیشن لوکس مناسبی طراحی کند. برای یک مورد ساده فردی که دست به طراحی پارتیشن لوکس می زند باید از هارمونی رنگ و ترکیب  رنگ ها بداند تا بتواند متناسب با رنگ فضای اداری مورد نظر پارتیشن لوکس انتخاب کند. البته همان طور که پیشتر گفتم این مورد جزو ساده ترین موردها است و نکات پیچیده دیگری نیز وجود دارد که تنها یک فرد ماهر و زبردست می تواند به آن ها بپردازد. شما می توانید با اعتماد به شرکت شیشکس با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری مطمئن باشید که بهترین طراحی توسط متخصصین ماهر برای فضای شما انجام خواهد شد.

قیمت پارتیشن لوکس چقدر است؟

مسلما در زمینه پارتیشن لوکس مهمترین عامل در تعیین قیمت متراژی است که از پارتیشن لوکس استفاده می شود. البته علاوه بر این عامل مهم و تعیین کننده، این که از چه نوعی از پارتیشن لوکس استفاده می کنید نیز مهم است. شما می توانید با ما تماس بگیرید و در این زمینه اطلاعات کامل تری بگیرید تا بتوانید بهترین پارتیشن لوکس را برای فضای داخلی خود انتخاب کنید.

call
call