پارتیشن تک جداره؛ نهایت نور و شفافیت در فضا

پارتیشن تک جداره، یکی از انواع پارتیشن شیشه ای است که امروزه برای تفکیک فضاهای مختلف اداری، مسکونی و … به کار می‌رود و به دلیل قیمت مناسب، محبوبیت بیشتری نسبت به پارتیشن دوجداره دارد. این نوع پارتیشن به طور کلی به دو دسته اصلی فریم دار و فریم لس تقسیم می شود که مجموعه شیشکس مدل های متنوعی از هر دسته را ارائه می دهد.

مدل های پارتیشن تک جداره

با چند کلیک ساده قیمت پارتیشن تک جداره را آنلاین استعلام بگیرید!

پارتیشن تک جداره فریم لس

اگر فضای کار شما محدود است و می‌خواهید از تمام فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید، بهتر است برای فضاسازی دفترتان به سراغ پارتیشن تکجداره فریم لس بروید. قطر فریم آلومینیومی در انواع فریم لس تا حدی کوچک شده که می‌توان آن را نادیده گرفت. در طراحی و تولید پارتیشن بندی تک جداره فریم لس سعی شده تا پروفیل‌ها کمترین میزان از فضا را اشغال کنند. با این حساب این نوع پارتیشن‌ اداری چیزی از مساحت دفتر کارتان کم نمی‌کند. در این نوع از پارتیشن تک جداره به دلیل محدود شدن فریم آلومینیومی تمام فضای شیشه آزاد است و بیشترین میزان نور و شفافیت را به فضای شما می‌بخشد. پارتیشن فریم لس گرند محبوبیت ویژه ای از بین انواع پارتیشن اداری ما دارد.

پارتیشن تک جداره فریم دار

پارتیشن تک جداره فریم دار از هر طرف توسط یک پروفیل آلومینیومی محدود می‌شود. در واقع طراحی این محصول به‌گونه‌ای است که بخش‌هایی از شیشه با قطرهای متنوعی از فریم آلومینیومی پوشیده می‌شود و نحوه قرارگیری این فریم‌ها در پارتیشن تک جداره، می‌تواند مدل‌ها و طرح‌های متنوعی از آن را ایجاد کند. برخلاف پارتیشن فریم لس که جلوه مدرنی به فضای کارتان می‌بخشد، پارتیشن‌های فریم دار برای اجرا در هر دو محیط مدرن و کلاسیک مناسب هستند. این نوع پارتیشن شیشه ای به دلیل محافظت توسط یک فریم ضخیم از مقاومت بهتری به نسبت پارتیشن‌ تک جداره فریم لس برخوردار است. از طرفی پارتیشن‌های تکجداره فریم دار عایق بهتری در برابر صدا هستند.

مقایسه مدل های پارتیشن تک جداره در یک نگاه

مدل اسلیم مدل گرند مدل پلاس
نوع پارتیشن فریم لس فریم لس فریم دار
ابعاد پروفیل 30*25mm 32*50mm 30*25mm
عایق صوت 30dB 35dB 33dB
حداکثر ارتفاع شیشه 3200mm 3200mm 3200mm
ضخامت شیشه 8,10,12mm 8,10mm 8,10,12mm
پرده کرکره‌ای
شیشه رنگی
شیشه هوشمند

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان

برای مشاوره، بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.


  سوالات متداول پارتیشن تک جداره

  پارتیشن تک جداره اداري چیست؟

  پارتیشن تک جداره نوعی از پارتیشن شیشه ای است که در نمای آن فقط از یک شیشه استفاده میشود و همچنین پروفیل مخصوص به خود را دارد

  نحوه محاسبه قیمت پارتیشن تک جداره اداری از سایت

  کافیست با ورود به سایت،در قسمت قیمت پارتیشن گزینه تک جداره را انتخاب کنید و سپس با وارد کردن ابعاد قیمت را مشاهده کنید

  مزایای پارتیشن اداری تک جداره چیست؟

  این نوع پارتیشن کمترین حجم و فضا را اشغال میکند ،همچنین هزینه کمتری نسبت به نوع دوجداره دارد.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 40 میانگین: 5]