پارتیشن تک جداره، انتخابی ساده و گیرا

پارتیشن تک جداره یکی از پرکاربردترین انواع سیستم های پارتیشن بندی است. متریال اصلی در این نوع پارتیشن، یک لایه شیشه معمولا با ضخامت 8 تا 12 میلی‌متر و فریم آلومینیومی است. این محصول علاوه بر تفکیک فضا به صورت بهینه، تجربه استفاده از حداکثر نور طبیعی و ارتباط بصری موثر را به شما تقدیم می‌کند.

پارتیشن تک جداره فریم لس

طراحی پارتیشن تک جداره فریم لس به گونه ای است که در ساختار آن، پروفیل‌ها کمترین فضای ممکن را اشغال کرده و از مساحت فضای اداری شما کم نمیکند. در این نوع از پارتیشن شیشه ای به دلیل اینکه تمام فضای شیشه آزاد است، حداکثر عبور نور و شفافیت را در اختیار شما قرار میدهد.

انواع پارتیشن تک جداره

با پیشرفت دانش دکوراسیون داخلی و گسترده شدن طراحی های اداری مدرن، استفاده از پارتیشن های اداری افزایش چشم گیری پیدا کرده است. پارتیشن تک جداره، یکی از انواع پارتیشن شیشه ای می‌باشد که امروزه برای تفکیک فضا و جداسازی محیط های مختلف اداری، مسکونی و … از آن استفاده می‌شود. پارتیشن های تک جداره شیشکس تا 35 دسیبل عایق صوت هستند که از این نظر عایق صوتی بسیار مناسبی برای محیط کاری می‌باشند.

اصلی ترین انواع پارتیشن تک جداره، دو نوع فریم دار و پارتیشن فریم لس می‌باشد.

پارتیشن تک جداره فریم دار

در این مدل پارتیشن، طراحی محصول به گونه ای است که بخش هایی از شیشه با فریم آلومینیومی پوشیده می‌شود. نحوه قرارگیری این فریم ها در پارتیشن تک جداره، می‌تواند مدل ها و طرح های متنوعی را به وجود بیاورد.

فریم لس اسلیم فریم لس گرند فریم دار پلاس
عایق صوت
حداکثر تا 30dB حاکثر تا 35dB حداکثر تا 38dB
استحکام سازه
مقاوم در فضای داخلی مقاوم در فضای داخلی مقاوم در فضای داخلی
عرض پروفیل
25mm 50mm 25mm
حداکثر ارتفاع شیشه
3200mm 3200mm 3200mm
ضخامت شیشه
8,10,12mm 8,10,12mm 8,10mm
پرده
شیشه رنگی
شیشه هوشمند

محصولات پارتیشن تک جداره