پارتیشن تک جداره، انتخابی ساده و گیرا

این روزها که فضاسازی و دکوراسیون داخلی به یکی از مهم‌ترین اصول دفاترداری تبدیل شده، به‌کارگیری انواع پارتیشن شیشه‌ای در میان صاحبان مشاغل طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. در میان انواع پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن تک جداره از حیث زیبایی بصری، سبک بودن و سادگی نصب و اجرا یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین سیستم‌های پارتیشن‌بندی فضای اداری هستند. متریال اصلی در ساخت این نوع پارتیشن، یک لایه شیشه معمولاً با ضخامت 8 تا 12 میلی‌متر و یک فریم آلومینیومی است. پارتیشن تک جداره اداری علاوه بر بهینه‌سازی فضای کار شما، با ایجاد فضای باز، افزایش نور طبیعی در محیط و ایجاد ارتباط بصری مؤثر، کارایی و میزان بهره‌وری اعضای تیمتان را افزایش می‌دهد.

پارتیشن تک جداره فریم لس

اگر فضای کار شما محدود است و می‌خواهید از تمام فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید، بهتر است برای فضاسازی دفترتان به سراغ پارتیشن تکجداره فریم لس بروید. قطر فریم آلومینیومی در انواع فریم لس تا حدی کوچک شده که می‌توان آن را نادیده گرفت. در طراحی و تولید پارتیشن بندی تک جداره فریم لس سعی شده تا پروفیل‌ها کمترین میزان از فضا را اشغال کنند. با این حساب این نوع پارتیشن‌ اداری چیزی از مساحت دفتر کارتان کم نمی‌کند. در این نوع از پارتیشن تک جداره به دلیل محدود شدن فریم آلومینیومی تمام فضای شیشه آزاد است و بیشترین میزان نور و شفافیت را به فضای شما می‌بخشد.

قیمت پارتیشن تک جداره

هزینه‌های ساخت و اجرای پارتیشن تک جداره به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنس و کیفیت متریال، فریم دار یا فریم لس بودن، ضخامت شیشه‌ها و متراژ فضا از عواملی هستند که بر قیمت خرید پارتیشن تک جداره تأثیر می‌گذارند.

خوشبختانه بخش استعلام آنلاین قیمت پارتیشن اداری بر روی سایت شیشکس این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده تا پیش از تصمیم برای خرید پارتیشن از قیمت حدودی آن مطلع شوند. همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت پارتیشن تک جداره با همکاران ما در تیم مشاوره شیشکس گفتگو کنید.

انواع پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره، یکی از انواع پارتیشن شیشه‌ای است که امروزه برای تفکیک فضا و جداسازی محیط‌های مختلف اداری، مسکونی و … به کار می‌رود. این نوع پارتیشن شیشه‌ای به طور کلی در دو نوع اصلی فریم دار و فریم لس موجود هستند. پارتیشن های تک جداره فریم دار شیشکس در مدل پلاس و انواع پارتیشن تکجداره فریم لس شیشکس در دو مدل اسلیم و گرند، تولید و به مشتریان عرضه می‌شوند.

پارتیشن تک جداره فریم دار

پارتیشن تک جداره فریم دار از هر طرف توسط یک پروفیل آلومینیومی محدود می‌شود. در واقع طراحی این محصول به‌گونه‌ای است که بخش‌هایی از شیشه با قطرهای متنوعی از فریم آلومینیومی پوشیده می‌شود و نحوه قرارگیری این فریم‌ها در پارتیشن تک جداره، می‌تواند مدل‌ها و طرح‌های متنوعی از آن را ایجاد کند. برخلاف پارتیشن فریم لس که جلوه مدرنی به فضای کارتان می‌بخشد، پارتیشن‌های فریم دار برای اجرا در هر دو محیط مدرن و کلاسیک مناسب هستند. این نوع پارتیشن‌بندی به دلیل محافظت توسط یک فریم ضخیم از مقاومت بهتری به نسبت پارتیشن‌ تک جداره فریم لس برخوردار است. از طرفی پارتیشن‌های تکجداره فریم دار عایق بهتری در برابر صدا هستند.

محصولات پارتیشن تک جداره

فریم لس اسلیم فریم لس گرند فریم دار پلاس
عایق صوت
حداکثر تا 30dB حاکثر تا 35dB حداکثر تا 38dB
استحکام سازه
مقاوم در فضای داخلی مقاوم در فضای داخلی مقاوم در فضای داخلی
عرض پروفیل
25mm 50mm 25mm
حداکثر ارتفاع شیشه
3200mm 3200mm 3200mm
ضخامت شیشه
8,10,12mm 8,10,12mm 8,10mm
پرده
شیشه رنگی
شیشه هوشمند

سوالات متداول پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن تک جداره اداري چیست؟

پارتیشن تک جداره نوعی از پارتیشن شیشه ای است که در نمای آن فقط از یک شیشه استفاده میشود و همچنین پروفیل مخصوص به خود را دارد

نحوه محاسبه قیمت پارتیشن تک جداره اداری از سایت

کافیست با ورود به سایت،در قسمت قیمت پارتیشن گزینه تک جداره را انتخاب کنید و سپس با وارد کردن ابعاد قیمت را مشاهده کنید

مزایای پارتیشن اداری تک جداره چیست؟

این نوع پارتیشن کمترین حجم و فضا را اشغال میکند ،همچنین هزینه کمتری نسبت به نوع دوجداره دارد.