پارتیشن رنگی شیشه ای آبی

فضای مدرن با پارتیشن های رنگی

اگر شما هم به دنبال ایجاد یک فضای مدرن و لذت‌بخش در محیط زندگی یا کاری خود هستید، احتمالا تا به‌حال به پارتیشن شیشه ای رنگی فکر کرده‌اید. پارتیشن با شیشه های رنگی سال هاست که جای خود را در دکوراسیون داخلی باز کرده است و طراحان دکوراسیون داخلی در بسیاری از پروژه ها، این نوع پارتیشن را مورد توجه قرار می‌دهند. در ادامه قصد داریم با ارائه اطلاعاتی مفید، به شما کمک کنیم در هنگام انتخاب و خرید پارتیشن شیشه ای رنگی بهترین تصمیم را بگیرید.

خرید پارتیشن شیشه ای رنگی

شیشه هوشمند

تماس با شیشکس

برای مشاوره، کارشناسی و خرید پارتیشن شیشه ای رنگی با ما تماس بگیرید.

پارتیشن اداری آکوستیک

بازدید و کارشناسی رایگان

کارشناسان ما در اسرع وقت از محل شما بازدید و جهت طراحی، فضای شما را آنالیز می‌کنند.

نصب سریع پارتیشن شیشه ای رنگی

طراحی و تولید پارتیشن

بعد از انتخاب شما از میان طرح‌های پیشنهادی طراحان ما، سفارش شما وارد مرحله تولید می‌شود.

شیشه لاکوبل و لمینیت

پیاده‌سازی و اجرا

پروژه شما توسط تیم حرفه‌ای و مجرب شیشکس در کوتاه‌ترین زمان، نصب و اجرا خواهد شد.

 

آن‌چه در ادامه می‌خوانید:

شیشه رنگی چیست؟

شیشه پارتیشن شیشه ای رنگی چه نوعی است؟

انواع پارتیشن شیشه ای رنگی

چرا باید از پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده کنیم؟

کاربرد پارتیشن شیشه ای رنگی چسیت؟

قیمت پارتیشن شیشه ای رنگی

شیشه رنگی چیست؟

از زمان‌های قدیم، نه تنها شیشه، بلکه شیشه رنگی هم همیشه یکی از اجزای پرکاربرد در معماری بوده است. به‌طوری‌که با شنیدن عباراتی مثل “معماری سنتی” در ذهن بسیاری از ما تصاویری از آثار و بناهای قدیمی با شیشه های رنگی تداعی می‌شود. استفاده از شیشه های رنگی در زمان شاه عباس صفوی، از غرب وارد ایران شد. پس از آن ایرانیان، این هنر را با هنر گره‌چینی ترکیب کردند و سبک جدیدی در استفاده از شیشه رنگی در معماری ایرانی اسلامی ایجاد کردند.

به مرور زمان و با پیشرفت صنعت شیشه و علم معماری، شیشه های متنوع‌تری تولید شد که در حال حاضر کاربرد های زیادی دارند و در در بسیاری از بخش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از این موارد استفاده، استفاده در پارتیشن شیشه ای است.

انواع شیشه رنگی پارتیشن:

انواع شیشه پارتیشن رنگی چه نوعی است؟

پارتیشن شیشه ای رنگی را به عنوان نوعی از پارتیشن اداری مدرن می‌توان با هر کدام از انواع شیشه‌های رنگی ساخت. اما معمولا این نوع پارتیشن با شیشه لمینت یا شیشه لاکوبل ساخته می‌شود که انواع مختلفی دارد.

پارتیشن شیشه ای رنگی با شیشه لمینت

از آن‌جایی که شیشه لمینت در دونوع مات و شفاف وجود دارد، پارتیشن رنگی ساخته‌شده با این شیشه نیز می‌تواند در دو نوع مات و شفاف باشد. نکته قابل توجه در پارتیشن رنگی با شیشه لمینت این است که نمای پارتیشن از دوطرف یکسان است.

پارتیشن شیشه ای رنگی با شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل رنگی، تنها از یک طرف نما دارند و در جاهایی به کار می‌روند که تنها یک روی شیشه دیده شود. مزیت استفاده از شیشه لاکوبل در پارتیشن های شیشه ای رنگی، قیمت پایین‌تر آن‌ها نسبت به پارتیشن با شیشه لمینت است.

چرا از پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده کنیم؟

استفاده از رنگ‌ها همیشه یکی از عوامل تاثیرگذار در روحیه افراد بوده است. رنگ‌ها می‌توانند مستقیما بر آرامش، شور، نشاط و به طور کلی انرژی افراد تاثیر بگذارند. اگر می‌خواهیم از شیشه رنگی در پارتیشن اداری استفاده کنیم، انتخاب درست رنگ شیشه، می‌تواند بر انرژی و روحیه کارکنان موثر باشد و بازدهی افراد را نیز بالا ببرد. رنگ‌هایی مثل سبز و آبی آرامش بیشتری به محیط می‌دهد و استفاده از رنگ های قرمز، نارنجی و بنفش می‌تواند انرژی و هیجان را در افراد بالا ببرد. بنابراین می‌توان گفت استفاده درست از پارتیشن شیشه ای رنگی می‌تواند یک عامل برای موفقیت سازمان باشد.

کاربرد پارتیشن رنگی شیشه ای:

به طور کلی اگر تمایل داشته باشید با رنگ‌ها، فضای متفاوتی را تجربه کنید پیشنهاد می‌شود در دکوراسیون داخلی از پارتیشن های رنگی استفاده کنید. در هر فضایی و با هر کاربردی می‌توانیم از پارتیشن های شیشه ای رنگی با شیشه لمینت استفاده کنیم. برخی از موارد استفاده پارتیشن رنگی لمینت:

و …

اما از آن‌جایی که پارتیشن با شیشه لاکوبل تنها از یک طرف نما دارد، توصیه می‌شود از این مدل در بخش‌هایی استفاده شود که تنها از یک طرف در معرض دید اصلی به عنوان نما است. مثل:

و …

قیمت پارتیشن شیشه ای رنگی:

قیمت این نوع پارتیشن نیز، مثل سایر مدل های پارتیشن اداری بر اساس جنس شیشه، فریم دار یا فریم لس بودن، ابعاد و … متغیر است. هرچقدر متراژ بیشتر باشد، قیمت پارتیشن به ازای متر مربع ارزان تر محاسبه خواهد شد. همچنین خوب است بدانید امکان اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی در تمام انواع پارتیشن فریم لس، پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجداره و… در شیشکس وجود دارد.

call
call