پارتیشن شیشه ای اداری هوشمند روشنپارتیشن شیشه ای اداری هوشمند خاموش

پارتیشن با شیشه هوشمند مات شونده

در دنیای مدرن امروز که استفاده از انواع پارتیشن شیشه‌ ای بهترین روش برای بهینه‌سازی فضای اداری است، پارتیشن‌های شیشه هوشمند با ایده‌ای نوآورانه تحول بزرگی در حوزه دکوراسیون رقم زدند. شیشه‌ های هوشمند مات شونده با یک ریموت کنترل می‌شوند و در صورت نیاز شما با مات شدن، امکان ایجاد یک فضای خصوصی در دفتر کارتان را فراهم می‌کنند. انتخاب پارتیشن هوشمند چه در ادارات برای ایجاد حریم خصوصی در اتاق جلسات، چه در دفاتر کوچک برای ایجاد اتاق‌های خصوصی، یا حتی در خانه برای حمام و سرویس بهداشتی یک راه حل عالی است.

پارتیشن اداری با شیشه هوشمند مات شونده این امکان را به شما می‌دهد تا بدون محدود کردن نور ورودی به یک اتاق آن را از معرض دید عموم پنهان کنید. در واقع استفاده از شیشه هوشمند برای هر قسمتی از محیط که لازم است گاهی دید محدودتری به نسبت سایر بخش‌ها داشته باشد، مناسب است. در پارتیشن‌های هوشمند خبری از پرده کرکره نیست و ایجاد این محدودیت بصری تنها با فشردن یک دکمه ساده کنترل می‌شود.

شیشه الکتروکرومیک یا شیشه هوشمند چیست؟

به زبان بسیار ساده شیشه هوشمند به نوعی از شیشه گفته می‌شود که می‌توان میزان جذب نور در آن را تغییر داد. در تکنولوژی به این شیشه‌ها الکتروکرومیک می‌گویند. در حقیقت ایجاد یک جریان الکتریکی در PDLC یا کریستال مایعی که میان دو لایه شیشه قرار دارد، این شرایط را فراهم می‌کند که شیشه از حالت شفاف خود خارج شود. با این حساب شیشه هوشمند پس از برقراری یک جریان الکتریکی در PDLC مات شده و دید را محدود می‌کند.

شیشه اسمارت گلس
پارتیشن هوشمند
پارتیشن هوشمند

ویژگی شیشه های هوشمند

پارتیشن‌های هوشمند مات شونده این شرایط را برای شما فراهم می‌کنند تا در صورت نیاز با تغییر میزان جذب نور توسط شیشه‌ها، یک فضای خصوصی، نیمه‌خصوصی یا باز ایجاد کنید. به طور کلی می‌توان گفت این نوع شیشه‌ها:

  • قدرت تنظیم میزان نور عبوری به فضا را دارد.
  • در صورت نیاز یک حریم خصوصی ایجاد می‌کند.
  • نگهداری و مراقبت از آن بسیار ساده و کم‌هزینه است.
  • عایق خوبی در برابر صدا است.

قیمت پارتیشن با شیشه هوشمند مات شونده

از آنجایی که فناوری شیشه هوشمند مات شونده جز به‌روزترین تکنولوژی‌ها در حوزه دکوراسیون است و ویژگی‌های خاصی از خود نشان می‌دهد، طبیعتاً قیمت بالاتری هم به نسبت انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای موجود در بازار دارد. شیشکس جز معدود شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات شیشه هوشمند در ایران است و کیفیت و قیمت پارتیشن هوشمند را برای مشتریان تضمین می‌کند. با توجه به نوسانات قیمتی و به‌روزرسانی مداوم قیمت‌ها شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت شیشه‌ های هوشمند با مشاوران ما در شیشکس تماس بگیرید.

پارتیشن هوشمند مات شونده

درخواست مشاوره رایگان

برای مشاوره و بازدید رایگان و دریافت نقشه سه بعدی پارتیشن بندی از فضای خود، فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس ایمیل (اختیاری)
.
.
شماره تماس
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است
نام و نام خانوادگی
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]