پارتیشن شیشه ‌ای، بهترین راه فضاسازی محیط اداری

شیشکس شرکت تخصصی فضاسازی مکان‌های اداری است که با پیشنهاد مناسب‌ترین و جدید ترین طرح‌ها و با به کار گرفتن بهترین متریال فضای کار شما را متناسب با خواسته‌هایتان طراحی می‌کند. شیشکس با طراحی، تأمین و اجرای پارتیشن شیشه ‌ای اداری، شما را از انجام مراحل سخت و پرهزینه‌ی ساختمانی برای تفکیک فضاهای اداری بی‌نیاز می‌کند. پارتیشن اداری شیشه ‌ای انتخاب جذابی برای خلق فضاهای کاری مدرن و لوکس است. همچنین پارتیشن‌های شیشه‌ای به دلیل تنوع بالا امکان فضاسازی‌های متفاوت و مختلف را فراهم می‌آوردند. این نوع دیوار جداکننده شامل پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار می‌شود که هرکدام از این دو مدل در دو نوع تک جداره و دو جداره قابل سفارش هستند. این نوع تقسیم بندی ویژگی‌های دارد که آن را برای استفاده در محیط‌های کاری مناسب می‌کند.

نصب سریع و آسان

نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار در سریعترین زمان ممکن تخصص ماست.

جذب نور

میزان نور و روشنایی فضاهای کاری تأثیر به سزایی در پویایی و سطح انرژی کارکنان شما دارد.

آکوستیک بودن

با به‌کارگیری درب و پارتیشن با شیشه سکوریت سر و صدا را در فضای کاری خود کنترل کنید.

طراحی مدرن و زیبا

شیشکس با تمرکز بر خلاقیت و طراحی مدرن نقش مؤثری در تقویت هویت بصری فضای کار شما دارد.

پروژه های اخیر نصب پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای
نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس
نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره

محاسبه‌گر آنلاین قیمت پارتیشن شیشه ای

 

اگر به تفکیک کردن محل کارتان فکر می‌کنید و قصد خرید پارتیشن شیشه ای را دارید شیشِکس تضمین می‌کند بهترین لیست قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و با فریم را به شما پیشنهاد دهد. هزینه پارتیشن به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع شیشه نشکن و سکوریت شده و ضخامت آن ،تعداد دیواره ها : تک‌ جداره و دوجداره،فریم دار و بدون فریم بودن، سایز و حجم و همچنین کیفیت پروفیل، مساحت فضای اداری مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند. شما می‌توانید به کمک فرم زیر تخمینی حدودی از نرخ قیمت پارتیشن موردنظرتان داشته باشید. به شما توصیه می‌کنیم برای اطلاع از قیمت دقیق و مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ویژه‌ای برایتان داریم.

طرح های سندبلاست و استیکر پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس

همان‌طور که از نام پارتیشن فریم لس برمی‌آید این نوع دیوار های جداکننده با به کارگیری پروفیل‌های آلومینیوم فلزی محدودی در ساختار خود فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. در نتیجه برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است. علاوه بر این به دنبال استفاده از پارتیشن‌ فریم لس شیشکس، جزء بندی کردن با کاهش تعداد پروفیل‌ها، دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را حاصل می کند

پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره

پارتیشن تک جداره فریم لس شیشکس در دو مدل اسلیم و گرند قابل اجراست. هر دو مدل از  پارتیشن شیشه ای تک جداره انتخاب مناسبی برای تفکیک فضاهای کوچک و خلوت است، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد و همچنین اجرا و نصب آن سریع‌تر از دیگر انواع جداکننده اداری شیشه ای است. پس اگر عجله دارید خرید پارتیشن شیشه‌ای فریم لس تک جداره می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس دوجداره

پارتیشن دو جداره فریم لس با فریم فلزی، قابلیت اجرا در یک مدل اسلیم به صورت  کرکره دار و بدون کرکره را دارد. این نوع پارتیشن‌بندی با شفافیت، ظرافت و عملکرد صوتی بالا انتخاب مناسبی برای اجرا در فضاهای کوچک و بزرگ است. عایق‌بندی صوتی در نوع دوجداره فریم لس قوی‌تر از تک دیواره عمل می‌کند و همین موضوع آن را برای به کارگیری در فضاهای کوچک اما شلوغ مناسب کرده است.

پارتیشن شیشه ای فریم دار

اگر فضای کاری شما محدود نیست این شانس را دارید تا برای اجرا و نصب پارتیشن‌، انتخابتان را از میان طرح‌های بیشتری انجام دهید. پارتیشن‌های فریم دار شیشکس با ظاهری جذاب و متفاوت برای زیباسازی محیط کار شما در دو مدل پلاس و دوپیا قابل سفارش هستند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم دار

انواع پارتیشن تک جداره فریم دار عایق خوبی برای کنترل سروصدا در فضاهای شلوغ کاری است. در این مدل از تفکیک بندی با یک فریم آلومینیومی پوشیده می‌شود که در زیباتر شدن پارتیشن و جلوه دادن به فضای کار شما تأثیر به سزایی دارد. مدل پلاس از مجموعه محصولات تک جداره شیشکس با طراحی فریم دار گزینه بسیار مناسبی برای اجرا در فضای کاری شماست.

پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم دار

اگر به حفظ حریم خصوصی در محیط کارتان اهمیت می‌دهید سیستم پارتیشن جدا کننده دوجداره با فریم آلومینیومی دوپیا و شیشه سکوریت شده، این اجازه را به شما می‌دهد تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی، فضای‌های کاری خود را با سطوح مختلفی از شفافیت همراه کنید. این نوع پارتیشن‌بندی علاوه بر جذب نور و روشنایی تمام فضاهای کاری عایق بسیار خوبی در برابر سروصداهای اضافی است.

درخواست مشاوره رایگان

برای مشاوره و بازدید رایگان و دریافت نقشه سه بعدی نصب پارتیشن برای فضای خود، فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس ایمیل (اختیاری)
.
.
شماره تماس
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است
نام و نام خانوادگی
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است

انواع شیشه مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ‌ای

هنگام انتخاب پارتیشن شیشه‌ای برای نظم بخشیدن به دفتر کار انواع مختلفی از این نوع تقسیم بندی در دسترس است که هرکدام از آن‌ها دارای کیفیت‌های مختلف و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود هستند. پارتیشن‌های شیشه‌ای از نظر نوع فریم بندی و شیشه‌ای که برای ساختشان به کار گرفته شده است از یکدیگر متمایز می‌شوند. البته روی صحبت ما در این مطلب بررسی انواع شیشه در ساخت پارتیشن شیشه‌ایست. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ادامه مطلب را بخوانید.همچنین میتوانید مقاله مزایای نصب پارتیشن شیشه ای را از glassonweb.com بخوانید

جداکننده های شیشه ای در عین حال که حریم خصوصی را حفظ می‌کند با ایجاد روحیه کار تیمی حس همکاری را در میان کارکنان افزایش می‌دهد. این نوع از تفکیک کننده ها با هر شیشه‌ای که طراحی و ساخته شوند در زمان بسیار کوتاهی نصب پارتیشن انجام شده و علاوه بر نظم بخشیدن به محیط کار شما طراحی مدرنی به دفتر کارتان می‌بخشند.

شیشکس یک تیم تخصصی برای فضاسازی در محیط‌های اداری است که با به کارگیری بهترین متریال دفترتان را متناسب با نیاز و خواسته شما طراحی و بازسازی می‌کند با خرید پارتیشن شیشه ای از شیشکس علاوه بر اینکه از انجام مراحل سخت و پرهزینه‌ی ساختمانی برای فضاسازی دفترتان بی‌نیاز می‌شوید، به طیف وسیعی از انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای نیز دست پیدا می‌کنید. پارتیشن‌های شیشه‌ای در انواع مختلفی از جمله  تک جداره، دو جداره، پارتیشن مات یا با شیشه‌های شفاف، شیشه‌های رنگی و طرفدار قابل سفارش هستند.

پارتیشن شیشه ای نوع تک جداره

شیشه‌های تک جداره در ساخت پارتیشن شیشه‌ای

پارتیشن تک جداره انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک و خلوت است، قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد و همچنین اجرای آن سریع‌تر از دیگر انواع تفکیک کننده اداری است. پس اگر عجله دارید پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس و تک جداره می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. متریال اصلی در تولید این نوع پارتیشن، یک لایه شیشه با ضخامت 8 تا 12 میلی‌متر است که علاوه بر فضاسازی کارآمد و کاهش آلودگی صوتی در دفتر برای استفاده حداکثری از نور طبیعی موجود در فضا بسیار مؤثر است.

شیشه‌های دوجداره در ساخت پارتیشن شیشه‌ای

پارتیشن دو جداره هم با شفافیت، ظرافت و عملکرد صوتی بالا مانند انواع تک جداره انتخاب مناسبی برای اجرا در فضاهای کوچک است. عایق‌بندی صوتی در نوع دوجداره قوی‌تر از پارتیشن‌های تک جداره عمل می‌کند و همین موضوع آن را برای به کارگیری در فضاهای کوچک اما شلوغ مناسب کرده است. در تولید این نوع تقسیم بندی از دولایه شیشه استفاده می‌شود که به نسبت انواع تک جداره از ضخامت بیشتری برخوردارند.

جهت مشاهده نمونه خارجی  و مقایسه کیفیت محصولات شیشکس به لینک www.archiexpo.com بروید.

پارتیشن شیشه ای دوجداره نما نزدیک

شیشه‌های مات و ترکیبی در نصب پارتیشن

ساده‌ترین انواع شیشه در ساخت پارتیشن‌های شیشه‌ای انواع شفاف هستند. در این نوع پارتیشن، شیشه دید واضح از خارج و داخل را نشان می‌دهد؛ و نور با بیشترین حد امکان عبور و بازتاب در فضا را دارد. البته این مدل از پارتیشن‌ها به دلیل عدم حفظ حریم خصوصی کارمندان معمولاً به صورت ترکیبی با انواع مات سفارش داده می‌شوند. شیشه‌های ترکیبی نیمه مات با دیدی تار هستند که علاوه بر عبور نور طبیعی حریم خصوصی کارکنانتان را حفظ می‌کنند. البته شما می‌توانید برای طراحی اتاق‌هایی مانند اتاق جلسات و یا دیگر اتاق‌های گروهی دفترتان با توجه به نوع فضاسازی محل کار خود از شیشه‌های تماماً مات یا تماماً شفاف استفاده کنید.

شیشه‌های رنگی و طرحدار در ساخت پارتیشن

فرقی نمی‌کند شیشه تک جداره باشد یا دو جداره در هر حالتی امکان انتخاب پارتیشن با شیشه ‌های رنگی و طرحدار وجود دارد. اگر می‌خواهید برای هویت بخشیدن به دفتر کارتان تمام جزئیات را به کار بگیرید و در حوزه کاری خود از سایر رقیبانتان متمایز باشید بهتر است به جای پارتیشن‌های ساده به سراغ پارتیشن‌های رنگی و طرحدار بروید.

علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از شیشه‌های طرحدار فضای دفتر کار خود را متناسب با برندتان، فرهنگ سازمانی و اهداف بازاریابی خود طراحی کنید، شیشکس برای طراحی و ساخت این نوع اسباب تفکیک گزینه‌های بسیار متنوعی در اختیارتان می‌گذارد.

برخی از مشتریان شیشکس

سوالات متداول

به آسانی با ورود به سایت شیکشس در قسمت محاسبه قیمت، نوع و متراژ پارتیشن خود انتخاب کنید و در لحظه قیمت را مشاهده کنید.

پارتیشن شیشه ای به دو نوع تک جداره و دوجداره تقسیم میشوند و هر کدام بصورت فریم دار و فریم لس قابل سفارش است

بی نهایت! پروفیل های آلومینیومی شیشکس تحت فرایند های خاص تولید میشوند که امکان فرسودگی ندارد و همچنین شیشه های سکوریت شده ضد خش و خرابی است.

در سراسر کشور از جمله تهران ،کرج ، شیراز، اصفهان و …

پارتیشن های شیشه ای عایق صوتی بسیار خوبی هستند و حداقل از 30 دسی‌بل عایق صدا دارند

پارتیشن های شیشکس در طیف گشترده ای از شیشه های ساده، سکوریت، لمینیت ،لاکوبل ،شیشه رنگی، شیشه هوشمند ارائه می‌شود

این نوع پارتیشن بدون فریم است و در واقع پارتیشنی تمام شیشه است که در آن حداقل پروفیل ممکن استفاده شده است و در نمای آن فقط شیشه قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *