پارتیشن شیشه ای رنگی آبی

پارتیشن شیشه ای رنگی

ساختن یک روز کاری مفید با میزان بهره‌وری بالا تا حدودی با رعایت استاندارهای لازم در طراحی داخلی ارتباط دارد. پارتیشن شیشه‌ ای رنگی یکی از مواردی است که علاوه بر نظم بخشیدن به محیط اداری با زیباسازی فضا و ایجاد محیطی شاد کارایی اعضای تیم را بالا برده و در ایجاد ارتباط اثربخش با مشتریان هم تأثیرگذار است. همچنین شیشه‌های رنگی با ست شدن و ایجاد هماهنگی بهتر با رنگ برند شما می‌توانند به دفتر کار شما هویت ببخشند.

پارتیشن شیشه ‌ای رنگی در واقع همان پارتیشن‌ شیشه‌ ای ساده هستند که امکان اجرای آن‌ها در انواع تک جداره و دو جداره، فریم دار یا فریم لس و مات یا شفاف وجود دارد. این نوع پارتیشن‌های اداری تمام ویژگی‌های پارتیشن شیشه‌ای را از خود نشان داده و از تمام قابلیت‌های یک پارتیشن‌اداری شیشه‌ای برخوردار هستند. تنها تفاوت در ساخت این نوع پارتیشن‌ها استفاده از شیشه‌های رنگی است.

 

انواع شیشه رنگی برای پارتیشن

برای ساخت پارتیشن شیشه ‌ای رنگی متناسب با نیاز و درخواست شما امکان استفاده از سه نوع شیشه با خصوصیات متفاوت وجود دارد.

  • شیشه لاکوبل (براق)
  • شیشه ساتینا رنگی
  • شیشه لمینیت رنگی (شفاف)
پارتیشن شیشه رنگی

شیشه لاکوبل

شیشه‌های لاکوبل یا شیشه رنگی براق، نوع پرطرفدار و محبوبی از انواع شیشه رنگی است که به نسبت دو نوع دیگر از شیشه‌های مورداستفاده در ساخت پارتیشن رنگی از کنتراست و شارپنس بیشتری برخوردار است.

این نوع شیشه به دلیل ضد خش بودن، نشکن بودن و ایمنی بالا کاربردهای بسیار وسیعی در مراکز مختلف دولتی و خصوصی دارد.

از شیشه لاکوبل در ساخت انواع میز شیشه‌ای، قفسه، کابینت و دیوارهای شیشه‌ای رنگی استفاده می‌شود.

شیشه ساتینا رنگی

ساتینا جز مدرن‌ترین و شیک‌ترین انواع شیشه مات در ساخت پارتیشن شیشه‌ای رنگی است. البته این شیشه به دلیل مقاومت بسیار کمی که دارد به شکل شیشه سکوریت ساتینا در ساخت در و پارتیشن شیشه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرد. شیشه ساتینا با جبران بزرگ‌ترین نقش شیشه سند بلاست رنگی به جایگزین بسیار خوب و مناسبی برای این نوع شیشه تبدیل شده است. شیشه سند بلاست به آسانی با هر ماده‌ای آلوده می‌شود و تمیز کردن آن بسیار دشوار است؛ اما شیشه ساتینا به راحتی با مواد شوینده تمیز می‌شود.

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی تنها نوع شفاف شیشه در ساخت پارتیشن شیشه‌ای رنگی است که نور را از خود عبور می‌دهد. این نوع شیشه رنگی از دو یا چندلایه شیشه رنگی تخت ایجاد می‌شود که با لایه میانی PVB به یکدیگر متصل شده‌اند. چندلایه بودن شیشه لمینت رنگی باعث شده تا به نسبت شیشه‌های معمولی از استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار باشند. اگر طالب تنوع هستید این شیشه بهترین انتخاب برای شماست.

درخواست مشاوره رایگان

برای مشاوره و بازدید رایگان و دریافت نقشه سه بعدی پارتیشن بندی از فضای خود، فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس ایمیل (اختیاری)
.
.
شماره تماس
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است
نام و نام خانوادگی
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]