پارتیشن دوجداره، انتخابی لوکس و کارآمد

پارتیشن‌ دو جداره یکی از انواع پارتیشن‌های اداری جهت فضاسازی در محیط‌های کاری هستند اما در حال حاضر از آن‌ها به عنوان اصلی‌ترین ابزار طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر اداری یاد می‌شود. هرچند که کاربرد اصلی پارتیشن تقسیم‌بندی فضاست اما با توجه به نوع متریالی که در ساخت آن به کار می‌رود، می‌توان ویژگی‌های آن را ارتقا داد تا علاوه بر بهینه‌سازی فضا در زیباسازی و کاهش میزان سروصدا هم کارآمد باشد. پارتیشن دوجداره یکی پرطرفدارترین انواع پارتیشن شیشه‌ ای است که در دکوراسیون‌ مدرن و به خصوص دکوراسیون مدرن دفاتر اداری مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ساخت پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت استفاده می‌شود که همین عامل، قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن را به نسبت انواع تک جداره ارتقا داده و آن را برای استفاده در محیط‌های پرسروصدا مناسب می‌کند.

پارتیشن دوجداره فریم لس

پارتیشن دو جداره فریم لس شیشکس در یک مدل اسلیم تولید و ارائه می‌شود. طراحی و دیزاین پارتیشن دوجداره فریم لس به گونه‌ای است که در قسمت‌های شیشه‌ای پارتیشن، هیچ‌گونه فریم آلومینیومی به کار نمی‌رود. ایجاد فضای باز، شفافیت و نور بیشتر، کاهش میزان سروصدا و خصوصی‌سازی اتاق‌ها با انتخاب شیشه‌های مات از مزایای این نوع پارتیشن‌بندی اداری است. در صورتی که در دکوراسیون مدرن اداری نیاز به تفکیک و بهینه‌سازی فضای کارتان دارید، پارتیشن فریم لس اسلیم پیشنهاد ما به شماست.

قیمت پارتیشن دو جداره

هزینه‌های ساخت و اجرای این نوع پارتیشن‌بندی به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنس و کیفیت متریال، فریم دار یا فریم لس بودن، ضخامت شیشه‌ها و متراژ فضا از عواملی هستند که بر قیمت خرید پارتیشن دو جداره تأثیر می‌گذارند؛ اما به طور کلی هزینه‌های ساخت پارتیشن دو جداره از انواع پارتیشن تک جداره بیشتر است.

خوشبختانه بخش استعلام آنلاین قیمت پارتیشن اداری بر روی سایت شیشکس این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده تا پیش از تصمیم برای خرید پارتیشن از قیمت حدودی آن مطلع شوند. همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت پارتیشن دو جداره با همکاران ما در تیم مشاوره شیشکس گفتگو کنید.

انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن‌های دوجداره در طرح‌های متنوع و مدل‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند؛ اما به طور کلی می‌توان این نوع پارتیشن اداری را در دودسته پارتیشن دو جداره فریم لس و پارتیشن دو جداره فریم دار دسته‌بندی کرد. هر یک از این دو مدل متناسب با خصوصیات و ویژگی‌های منحصربه‌فردشان نیاز گروه خاصی از صاحبان مشاغل را برطرف کرده و طرفداران خودشان را دارند. پارتیشن‌های دو جداره فریم دار شیشکس در مدل دوپیا و انواع پارتیشن دو جداره فریم لس شیشکس در مدل اسلیم، تولید و به مشتریان عرضه می‌شوند.

پارتیشن دوجداره فریم دار

پارتیشن دو جداره فریم دار همان‌طور که از نامش پیداست در قسمت‌هایی از بخش شیشه‌ای خود، با فریم آلومینیومی پوشیده شده‌اند. این نوع پارتیشن‌بندی به دلیل محافظت توسط یک فریم ضخیم از مقاومت بهتری به نسبت پارتیشن‌ دو جداره فریم لس برخوردار است. اگر به دنبال تنوع هستید این نوع از پارتیشن‌های دو جداره به دلیل داشتن فریم آلومینیومی در طرح‌های متنوعی موجود هستند. تفاوت این مدل از پارتیشن دو جداره با انواع فریم لس در امکان نصب پرده کرکره‌ای میان دو لایه شیشه سکوریت است. همچنین برخلاف پارتیشن فریم لس که جلوه مدرنی به فضای کارتان می‌بخشد، پارتیشن‌ دو جداره فریم دار برای اجرا در هر دو محیط مدرن و کلاسیک مناسب است.

محصولات پارتیشن دوجداره

فریم لس اسلیم فریم دار دوپیا
عایق صوت
حداکثر تا 47dB حاکثر تا 50dB
استحکام سازه
مقاوم در فضای داخلی مقاوم در فضای داخلی
عرض پروفیل
80mm 100mm
حداکثر ارتفاع شیشه
3200mm 3000mm
ضخامت شیشه
8,10,12mm 6,8mm
پرده
شیشه رنگی
شیشه هوشمند