پارتیشن دوجداره، انتخابی لوکس و کارآمد

پارتیشن دوجداره یکی از محصولات پرطرفدار در دکوراسیون های مدرن به خصوص دکوراسیون اداری می‌باشد. پارتیشن دوجداره اداری، از دو لایه شیشه سکوریت ساخته می‌شود که همین عامل، قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی را برای این نوع پارتیشن شیشه ای ایجاد می‌کند.

پارتیشن دوجداره فریم لس

دیزاین پارتیشن دوجداره فریم لس به گونه‌ای است که در قسمت های شیشه ای پارتیشن، هیچ‌گونه فریم آلومینیومی به‌کار نمی‌رود. این موضوع باعث می‌شود پارتیشن دوجداره دید بیشتری داشته باشد. دید بیشتر خصوصا در فضای اداری، در عین بالابردن شفافیت در فضا، راندمان کاری را نیز افزایش دهد. در صورتی که نیاز به تفکیک فضای اداری با پارتیشن فریم لس با کیفیت و مدرن دارید، پارتیشن دوجداره فریم لس اسلیم پیشنهاد ما به شماست.

انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن های دوجداره طرح های متنوع و مدل های مختلفی دارند که هر یک از این مدل ها طرفداران خود را دارند؛ اما اصلی‌ترین دسته بندی انواع پارتیشن دوجداره بر اساس فریم دار یا فریم لس بودن محصول انجام می‌شود که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می‌شویم. محصولات پارتیشن دوجداره فریم لس اسلیم و پارتیشن دوجداره دوپیا نیز طبق همین طبقه بندی تولید شده و در اختیار شما قرار می‌گیرند.

پارتیشن دوجداره فریم دار

در این نوع پارتیشن دوجداره، در قسمت هایی از بخش شیشه ای پارتیشن، فریم آلومینیومی اضافه می‌شود. این فریم ها می‌توانند طرح های مختلفی را برای پارتیشن دوجداره شما ایجاد کنند. همچنین در محصولات پارتیشن دوجداره فریم دار، امکان نصب پرده کرکره ای نیز وجود دارد.

فریم لس اسلیم فریم دار دوپیا
عایق صوت
حداکثر تا 47dB حاکثر تا 50dB
استحکام سازه
مقاوم در فضای داخلی مقاوم در فضای داخلی
عرض پروفیل
80mm 100mm
حداکثر ارتفاع شیشه
3200mm 3000mm
ضخامت شیشه
8,10,12mm 6,8mm
پرده
شیشه رنگی
شیشه هوشمند

محصولات پارتیشن دوجداره