پارتیشن اداری؛ طراحی مدرن، تولــید و اجــرای فوری

کارشناسی رایگان

مشاوره، بازدید و کارشناسی رایگان در محل پروژه شما در کمتر از یک روز کاری

طراحی سه بعدی

ارائه پلان سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی پروژه شما پس از کارشناسی 

ساخت و نصب فوری

تولید و اجرای پارتیشن شما از 3 تا 10 روز کاری متناسب با متراژ پارتیشن

فرم استعلام قیمت انواع پارتیشن اداری

.

مرحله 1: نوع پارتیشن اداری را انتخاب کنید

 • پارتیشن تک جداره
 • پارتیشن تک جداره
 • پارتیشن دو جداره
مرحله 1
.
.

مرحله 3: درب مورد نظر خود را انتخاب کنید

.
.

مرحله 4: ابعاد مورد نظر خود را وارد نمایید

عرض w (سانتی متر) :
.
.
عرض w1 (سانتی متر) :
cm
.
.
عمق d (سانتی متر) :
.
.
ارتفاع h (سانتی متر) :
.
.
عرض وجه c (سانتی متر) :
.
.

تومان

0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.

شروع قیمت از

Your Full Name
.
.
Your Full Name
.
.

مرحله 2: پلان مورد نظرتان را انتخاب کنید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

مرحله 1: نوع پارتیشن اداری را انتخاب کنید

 • پارتیشن تک جداره
 • پارتیشن تک جداره
 • پارتیشن دو جداره
انتخاب نوع پارتیشن
.
.

مرحله 2: پلان مورد نظرتان را انتخاب کنید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

مرحله 3: درب مورد نظر خود را انتخاب کنید

.
.

مرحله 4: ابعاد مورد نظر خود را وارد نمایید

عرض w (سانتی متر) :
.
.
عرض w1 (سانتی متر) :
cm
.
.
عمق d (سانتی متر) :
.
.
ارتفاع h (سانتی متر) :
.
.
عرض وجه c (سانتی متر) :
.
.

تومان

0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.
0
.
.

شروع قیمت از

Your Full Name
.
.
Your Full Name
.
.

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان

برای مشاوره، بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس ایمیل (اختیاری)
.
.
شماره تماس
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است
نام و نام خانوادگی
تکمیل این فیلد ضروری است
تکمیل این فیلد ضروری است

محاسبه قیمت پارتیشن اداری و استعلام آنلاین قیمت از شیشکس

اگر می‌خواهید تغییری اساسی در دکوراسیون دفتر خود ایجاد کنید و فضای کارتان را به نحوی کاربردی، بر اساس اصول زیبایی‌شناختی طراحی کنید شیشکس یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای شماست. با شیشکس دیگر نیاز نیست نگران قیمت پارتیشن اداری باشید، پس اگر می‌خواهید بازسازی فضای کاری شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کمترین هزینه اتفاق بیفتد کافیست به خدمات پارتیشن اداری شیشه‌ای شیشکس اعتماد کنید. شیشکس تولیدکننده‌ انواع پارتیشن شیشه ای، با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است.

به طور کلی عوامل مختلفی بر قیمت پارتیشن اداری تأثیرگذارند، شما با شناخت این پارامترهای اثرگذار می‌توانید هزینه‌های پارتیشن‌بندی دفتر کارتان را بهتر مدیریت کنید. در ادامه چند مورد از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت را برایتان نوشته‌ایم که با تغییر هرکدام تفاوت قابل‌توجهی در قیمت نهایی اعمال می‌شود.

 • متراژ و ابعاد پارتیشن موردنظر
 • تعداد جداره‌های شیشه
 • جنس و نوع شیشه انتخابی
 • نوع و کیفیت فریم
 • جنس و برند سازنده یراق‌آلات
 • نوع درب شیشه‌ای موردنظر

محاسبه‌گر قیمت پارتیشن اداری در 4 مرحله

استعلام قیمت پارتیشن اداری از طریق فرم زیر، تنها با گذر از 4 مرحله امکان‌پذیر است. شیشکس با هدف تسهیل فرایند خرید و سفارش پارتیشن اداری مدرن امکان استعلام آنلاین قیمت  را برای مشتریان خود فراهم کرده است. برای این کار باید ابتدا:

 1. گزینه موردنظرتان را از میان دو نوع پرطرفدار پارتیشن اداری یعنی تک جداره و دوجداره انتخاب کنید. تعداد جداره‌ها بر قیمت پارتیشن اداری تأثیر به سزایی دارد.
 2. در مرحله بعد پلان موردنظرتان را از میان تصاویر موجود انتخاب کنید.
 3. حالا پس از اندازه‌گیری محیط، طول، عرض و ارتفاع موردنظر را وارد کنید، توجه داشته باشید که ابعاد موردنظر باید طبق واحد مشخص‌شده وارد شوند.
 4. در مرحله آخر نوع درب شیشه‌ای موردنظرتان را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید؛ و منتظر تخمین قیمت پارتیشن اداری از طرف شیشکس بمانید. شما می‌توانید قیمت حدودی پیشنهادشده را در پایین صفحه مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که قیمت محاسبه شده در این بخش یک قیمت حدودی و نزدیک به قیمت نهایی سفارش شماست که امکان دارد در جریان سفارش اصلی با توجه به آپشن‌های دیگری که انتخاب می‌کنید کمی تغییر کند. اگر نیازمند راهنمایی و مشورت بیشتر هستید، تیم مشاوران ما در شیشکس آماده گفتگو با شما هستند. شما می‌توانید جهت مشاوره و دریافت نقشه سه‌بعدی رایگان برای پلان خود، با ما تماس بگیرید.

منظور از پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن‌های اداری (office partition) را می‌توان در دو نوع مختلف دسته‌بندی کرد: انواع متحرک و کشویی و انواع ثابت. انواع متحرک و کشویی این نوع پارتیشن ثابت اداری برای ایجاد دفاتر خصوصی و بسته مناسب هستند. علاوه بر این از دیوارهای کشویی می‌توان برای ایجاد یک بخش خصوصی کوچک در یک محیط بزرگ‌تر کمک گرفت.

در مقابل انواع جداکننده های اداری شیشه ای به عنوان یک دیوار سبک برای جداسازی بخش‌های مختلف در یک دفتر اداری به کار می‌روند. این نوع پارتیشن‌بندی در جای خود فیکس شده و مانند یک دیوار هیچ تحرکی ندارد اما می‌تواند آن را برای اجرای مجدد به یک محیط جدید جابجا کرد.

این نوع با توجه به نوع قاب یا پروفیل، ساختار شیشه (تک جداره یا دو جداره بودن) و نوع مواد به کار رفته در ساخت که با میزان شفافیت شیشه‌ها در ارتباط است و همچنین یراق آلات به کار رفته به چند مدل مختلف تقسیم می‌شود.

مزایای پارتیشن بندی اداری

 1. اجرای پارتیشن اداری آسان و سریع است
 2. تقسیم فضای کار به اتاق‌های مستقل با کمترین هزینه
 3. بهینه‌سازی فضای کار با ایجاد مکان‌های ویژه مانند اتاق‌های تمرکز، اتاق استراحت، اتاق بازی، اتاق کار تیمی و …
 4. زیباسازی فضا و طراحی اصولی سالن اداری
 5. اصلاح خطاهای معماری موجود در فضا و به کارگیری فضاهای مرده
 6. افزایش نور طبیعی و ایجاد فضای باز
 7. ایجاد فضایی آرام و ساکت با خاصیت آکوستیک بودن پارتیشن ثابت اداری
 8. ایجاد حریم خصوصی برای کارکنان با حفظ تعامل بصری (با استفاده از شیشه‌های مات شونده)
 9. امکان نظارت بهتر مدیران بر نحوه فعالیت اعضا
 10. کاهش نیاز به نور مصنوعی

کاربرد انواع پارتیشن اداری از نظر ساختار

پارتیشن‌های اداری از نظر ساختار به دو نوع تک جداره و دو جداره تقسیم می‌شوند.

پارتیشن‌های تک جداره سبک هستند و به راحتی جابه‌جا می‌شوند. این نوع از پارتیشن‌ ظاهر ساده‌ای دارد و تنوع زیادی هم در آن‌ها دیده نمی‌شود. در عوض قیمت آن به نسبت پارتیشن‌های دوجداره ارزان‌تر است.

 این نوع انعطاف زیادی در نحوه چینش و دکوراسیون دفتر به شما نمی‌دهد و نصب پرده بر روی آن چندان مناسب نیست. علاوه بر این قدرت آکوستیک بودن در انواع تک جداره کمتر از انواع دوجداره است، درنتیجه برای دفاتر خاص مانند اتاق‌های کنفرانس و جلسات مناسب نیست.

پارتیشن  دوجداره مقاومت بیشتری به نسبت انواع تک جداره دارند و هزینه‌های خرید و نصبشان هم از انواع تک جداره کمی بیشتر است.

در عوض هنگام انتخاب این نوع پارتیشن با تنوع ظاهری بیشتری روبرو هستید و از آنجایی که زیباسازی محیط برای جذب مشتری اهمیت بسیاری دارد این گزینه برای اجرا در بخش‌هایی از محیط کارتان بسیار مناسب‌تر از انواع تک جداره است.

همچنین باید اضافه کنیم که انواع دو جداره از پارتیشن بندی اداری بهترین عایق در برابر صداست درنتیجه استفاده و به کارگیری آن‌ در دفاتر کاری که اعضای تیم آن نیازمند تمرکز بالا هستند بسیار توصیه می‌شود.

 نصب پرده کرکره ظاهر بسیار زیبایی به محیط می‌بخشد و از طرفی در حفظ حریم خصوصی هم تأثیرگذار است. در این حالت پرده میان دو لایه شیشه نصب شده و نیازی به گردگیری ندارد.

نکات قبل از اجرای پارتیشن اداری

قبل از اجرای پارتیشن اداری برای دفتر خود باید در ابتدا هدف خود از پارتیشن بندی را مشخص کنید تا بتوانید بهترین تفکیک در محیط اداری را داشته باشید، بررسی موارد زیر می تواند راهگشا باشد.

1-بررسی متراژ محل کار

ابعاد محیط مهمترین عامل در اجرای پارتیشن اداری است و بر عوامل دیگر تاثیر مستقیم دارد.

کارشناسان ما بعد از ثبت درخواست مشاوره به محل شما آمده و پلان برداری دقیق انجام میدهند.

2-بررسی ویژگی های محل کار

مثل تعداد پنجره ها و نور دریافتی ،محل دریچه های کولر ،رادیاتور که جداکردن فضای کار باید به طوری باشد که با تقسیم بندی اصولی نور، سرمایش و گرمایش در همه جا یکنواخت باشد.

3-برای اجرای پارتیشن اداری چه مقدار زمان داریم؟

گاهی پیش می آید که ما باید سریعا یک مکان ساده را در سریع ترین زمان ممکن پارتیشن بندی کنیم تا کسبو کارمان را راه اندازی کنیم و هر روز اضافه که بگذرد هزینه ای برای صاحبان کسب و کار دارد در این مورد اجرای پارتیشن های اداری گزینه ای مناسب است که در کمتر از یک هفته امکان نصب دارد.

4- انتخاب رنگ سازمانی

گاهی پیش می آید که رنگ سازمانی در محیط کار برایمان مهم است و باید رنگ پارتیشن با آن هماهنگ باشد ، در این حالت به سراغ پارتیشن هایی میرویم که تنوع رنگ زیادی دارد و یا باید از استیکر بر روی پارتیشن استفاده کرد.

5-توجه به حریم خصوصی

اگر سرو صدا برایمان مهم است و یا نمیخواهیم بعضی قسمت های دفتر قابل رویت باشد باید از پارتیشنی استفاده کنیم که عایق صدای بهتری باشد و اگر پارتیشن شیشه ای مد نظرتان باشد برای دیده نشدن میتوان از پارتیشن شیشه سکوریت مات و یا پارتیشن اداری هوشمند مات شونده استفاده کرد

سوالات متداول

نحوه محاسبه آنلاین قیمت پارتیشن اداري از سایت شیشکس

کافیست در صفحه محاسبه قیمت،ابتدا با انتخاب نوع پارتیشن،پلان مورد نظر و وارد کردن متراژ و در نهایت انتخاب نوع درب قیمت پارتیشن مورد نظر را مشاهده نمائید

هزینه پارتیشن بندی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

1-تعداد جداره  2-جنس و کیفیت پروفیل   3-کیفیت یراق آلات 4-جنس شیشه 5-نوع درب و ….

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 59 میانگین: 4.8]